Reporting Dataset (1.0.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Remove
sr: Уклони

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Label
sr: Ознака

en: Text
sr: Текст

en: String
sr: Стринг

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Bundle
sr: Пакет

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
