Reporting Dataset (1.0.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: created
ta: உருவாக்கப்பட்ட

en: Edit
ta: மாற்று

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Text
ta: உரை

en: String
ta: சொல்

en: Expand
ta: விரிவுபடுத்து

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Output
ta: வெளியீடு

en: Bundle
ta: பொதி
