Reporting Dataset (1.0.0-alpha2) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: updated
te: తాజాకరించబడినది

en: created
te: సృష్టించబడినది

en: Edit
te: మార్చు

en: Label
te: లేబుల్

en: Text
te: పాఠ్యం

en: String
te: పదబంధం
