Representative Image (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ
