Representative Image (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: None
ca: Cap

en: Media
ca: Multimèdia

en: Do nothing
ca: No facis res

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Image style
ca: Estil de la imatge
