Representative Image (8.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: None
gu: એકે નહિ

en: General
gu: સામાન્ય

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Bundle
gu: બંડલ

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
