Representative Image (8.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: None
it: Nessuno

en: General
it: Generale

en: Do nothing
it: Non fare niente

en: Default behavior
it: Comportamento predefinito

en: Entity type
it: Tipo di entità

en: Image style
it: Stile immagine

en: Image field display format settings
it: Impostazioni del formato di visualizzazione campo Immagine
