Representative Image (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Media
oc: Mèdia

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Bundle
oc: Paquet

en: Image style
oc: Estil d'imatge
