Representative Image (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: None
ru: Нет

en: Media
ru: Мультимедиа

en: General
ru: Общий

en: Do nothing
ru: Ничего не делать

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Bundle
ru: Набор

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: Entity bundles
ru: Типы сущностей

en: Image field display format settings
ru: Настройки формата отображения поля изображения
