Representative Image (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Media
sk: Médiá

en: General
sk: Všeobecné

en: Do nothing
sk: Nerobiť nič

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Image style
sk: Štýl obrázka
