Representative Image (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Media
ar: ميديا

en: General
ar: عام

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Bundle
ar: الحزمة

en: Image style
ar: نمط الصورة
