Representative Image (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Media
fa: رسانه

en: General
fa: عمومی

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Bundle
fa: بسته

en: Image style
fa: سبک تصویر
