Representative Image (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Do nothing
fi: Älä tee mitään

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Bundle
fi: Paketti

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: Entity bundles
fi: Kohteet
