Representative Image (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: None
nl: Geen

en: General
nl: Algemeen

en: Do nothing
nl: Niets doen

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Bundle
nl: Bundel

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Image link
nl: Afbeeldingslink

en: Image field display format settings
nl: Weergaveinstellingen voor afbeeldingenveld
