Representative Image (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: None
th: ไม่มี

en: Media
th: สื่อ

en: General
th: ทั่วไป

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: Image style
th: ลักษณะของรูป
