Representative Image (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: None
hr: Nema

en: Media
hr: Mediji

en: General
hr: Općenito

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: Image style
hr: Stil slike
