Representative Image (8.x-1.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: None
hy: Ոչ մի

en: Media
hy: Մեդիա

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Bundle
hy: Փաթեթ
