Representative Image (8.x-1.1) - en to no translation catalogue (7 entries)

en: None
no: Ingen

en: General
no: Generelt

en: Do nothing
no: Ikke gjør noe

en: Entity type
no: Entitetstype

en: Bundle
no: Pakke

en: Image style
no: Bildestil

en: Image field display format settings
no: Innstillinger for bilderfelters visningsformat
