Representative Image (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: None
ro: Nimic

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Bundle
ro: Pachet

en: Image style
ro: Stil imagine

en: Image field display format settings
ro: Setările formatului de afișare a câmpului imagine
