Representative Image (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Media
tr: Medya

en: General
tr: Genel

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Image style
tr: Resim stili

en: Image field display format settings
tr: Görsel alanı gösterme biçimi ayarları
