Representative Image (8.x-1.1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: None
vi: Không có

en: Media
vi: Phương tiện

en: General
vi: Tổng quát

en: Do nothing
vi: Không làm gì

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh
