Representative Image (8.x-1.2) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: None
ja: なし

en: Media
ja: メディア

en: General
ja: 全般

en: Do nothing
ja: 何もしない

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Bundle
ja: バンドル

en: Entity bundles
ja: エンティティ バンドル

en: Image field display format settings
ja: 画像フィールドのディスプレイフォーマット設定
