Representative Image (8.x-1.2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: None
lv: Nav

en: Media
lv: Multivide

en: General
lv: Galvenie

en: Do nothing
lv: Neveikt neko

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Bundle
lv: Komplekts
