Representative Image (8.x-1.4) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Media
cs: Média

en: General
cs: Obecné

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Formatter settings
cs: Nastavení formátovače
