Representative Image (8.x-1.4) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: None
el: Κανένα

en: Media
el: Μέσα

en: General
el: Γενικά

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Image field display format settings
el: Ρυθμίσεις μορφοποίησης εμφάνισης για πεδίο εικόνας
