Representative Image (8.x-1.4) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: None
et: Puudub

en: Media
et: Meedia

en: General
et: Üldine

en: Do nothing
et: Ei tehta midagi

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Bundle
et: kogum

en: Formatter settings
et: Vormindaja seaded

en: Image field display format settings
et: Pildivälja näitamise formaadi seaded
