Representative Image (8.x-1.4) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: None
hi: कोई नहीं

en: Media
hi: मीडिया

en: General
hi: सामान्य

en: Entity type
hi: इकाई का प्रकार

en: Bundle
hi: पोटली
