Representative Image (8.x-1.4) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Media
hu: Média

en: General
hu: Általános

en: Do nothing
hu: Ne történjen semmi

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Formatter settings
hu: Formázó beállításai

en: Entity bundles
hu: Mezőkötegek

en: Image field display format settings
hu: Képet tartalmazó mező megjelenítési formátumának beállításai
