Representative Image (8.x-1.5) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Media
gl: Medios

en: Do nothing
gl: Non facer nada.

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Bundle
gl: Paquete
