Representative Image (8.x-1.5) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: None
id: Tiada

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: Bundle
id: Bundel

en: Formatter settings
id: Pengaturan formatter

en: Image field display format settings
id: Pengaturan format tampilan bidang gambar
