Representative Image (8.x-1.5) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: None
pl: Brak

en: Do nothing
pl: Nie nie rób

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Formatter settings
pl: Ustawienia formatera

en: Entity bundles
pl: Typy encji

en: Image field display format settings
pl: Ustawienia formatu wyświetlania pola obrazu
