Representative Image (8.x-1.5) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: Media
pt: Mídia

en: Do nothing
pt: Fazer nada

en: Default behavior
pt: Comportamento padrão

en: Entity type
pt: Tipo de entidade

en: Bundle
pt: Pacote

en: Formatter settings
pt: Configurações do formatador

en: Image field display format settings
pt: Configurações de formato de exibição do campo de imagem
