Representative Image (8.x-1.4) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: None
da: Ingen

en: General
da: Generelt

en: Entity type
da: Entity-type

en: Formatter settings
da: Indstillinger for formatering

en: Image field display format settings
da: Indstillinger for visning af billedfelt
