Representative Image (8.x-1.4) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: None
sv: Ingen

en: General
sv: Allmän

en: Do nothing
sv: Gör ingenting

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Formatter settings
sv: Inställningar för formaterare
