Representative Image (8.x-1.4) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: None
uk: Немає

en: Media
uk: Медіа

en: General
uk: Загальне

en: Do nothing
uk: Нічого не робити

en: Default behavior
uk: Стандартна поведінка

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Bundle
uk: Пакет

en: Formatter settings
uk: Налаштування форматера

en: Entity bundles
uk: Пакети сутностей

en: Image field display format settings
uk: Налаштування формату відображення поля зображення

en: Machine name of the formatter
uk: Машинна назва форматера
