Request Dumper (2.0.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Development
lv: Izstrāde

en: Disable
lv: Atspējot

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Path prefix
lv: Ceļa prefikss
