Request Dumper (2.1.2) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Development
fr: Développement

en: Disable
fr: Désactiver

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Path prefix
fr: Prefixe de chemin
