Request Dumper (2.1.2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Path prefix
lt: Kelio priešdėlis
