Request Dumper (2.2.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Disable
gl: Desactivar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Path prefix
gl: Prefixo da ruta
