Request Dumper (2.2.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Development
ja: 開発

en: Disable
ja: 無効

en: Disabled
ja: 無効

en: Path prefix
ja: パス接頭語
