Request Dumper (2.2.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Disable
km: បិទ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Path prefix
km: បុព្វបទ​ផ្លូវ
