Request Dumper (2.2.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Path prefix
ku: پێشگری ڕێڕەو
