Request Dumper (2.2.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Development
sk: Vývoj

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Path prefix
sk: Predpona cesty
