Request Dumper (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Path prefix
nl: Padvoorvoegsel
