Request Dumper (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Development
az: Develop

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Path prefix
az: Yol prefiksi
