Request Dumper (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Development
jv: Pangembangan

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Disabled
jv: Mati

en: Path prefix
jv: Awalan path
