Request Dumper (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Development
sv: Utveckling

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Path prefix
sv: Sökvägsprefix
