Request Dumper (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Development
vi: Phát triển

en: Disable
vi: Tắt

en: Disabled
vi: Tắt

en: Path prefix
vi: Phần đầu đường dẫn
