Request info (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: yes
pt: sim

en: None
pt: Nenhum

en: Scheme
pt: Esquema

en: Utility
pt: Utilidade

en: no
pt: não

en: Base URL
pt: URL Base

en: Preferred language
pt: Idioma preferido
