Request info (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: yes
tr: evet

en: None
tr: Hiçbiri

en: no
tr: hayır

en: Base URL
tr: Temel URL

en: Preferred language
tr: Tercih edilen dil
